Skip to content

O mně

Jsem energická, usměvavá, miluji dělat věci naplno. Každou zakázku se snažím navrhnout, jak nejlépe dokážu a dát do ní srdce. Navrhování interiérů mě zkrátka baví. Ráda si hraji s dispozicí prostoru a navrhuji nábytek na míru.

Moje vášeň pro interiérový design začala koupí domu, který jsem s nadšením zařizovala. Když jsem se rozhodla se interiérům naplno věnovat, vystudovala jsem IDK školu interiérového designu.

Mým cílem je navrhnout Vám osobitý funkční interiér dle Vašich potřeb, kde má vše svůj smysl. Místo, kde budete rádi trávit čas, kam se budete rádi vracet po práci a cítit se příjemně. Protože prostředí, ve kterém žijeme, má velký vliv na to, jak se cítíme.

Nejblíže je mi nadčasový minimalistický design. Mám ráda zemité barvy, které se neokoukají ani po letech, kvalitní materiály (sklo, kov, beton). A když je prostor doplněn o výrazný detail v podobě designového kousku, obrazu, tapety či originál kusu nábytku, dodá to jedinečný šmrnc a grády.

A jaký styl je nejbližší Vám? Chystáte malou či velkou rekonstrukci bytu/domu a nevíte si rady? Neváhejte mě kontaktovat, budu Vám naslouchat a společně vyčarujeme Váš vysněný interiér.

O mně